Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego 2025/2026
W poniedziałek 6 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Spośród 44 kandydatów wyłoniono dziesięcioosobowe Prezydium w składzie:
1. Jakub Szopa 8i – 85 głosów
2. Maciej Pióro 8b – 79 głosów
3. Anna Dołęga 4e – 74 głosy
4. Miłosz Korolczuk 7d – 72 głosy
5. Witold Niemeczek 8k – 66 głosów
6.Emilia Chrzanowska 5d – 63 głosy
7. Adam Wroński 6f – 47 głosów
8. Lena Hlawacik 7a -42 głosy
9.Oliwier Jamiołkowski 6k – 41 głosy
10.Adam Faber 7f – 38 głosów
Głosowało łącznie 1237 uczniów, którzy oddali 1221 głosów ważnych. Nieważnych było tylko 16 głosów. Imponująca była również frekwencja, która wyniosła aż 91%!

