Zajęcia praktyczne W. Legutko
Dzięki uprzejmości Przedsiębiorstwa Hodowlano-Nasiennego W. Legutko Sp. z o. o. uczniowie klasy Ib oraz klas I-III uczęszczający na świetlicę szkolną wzięli udział w zajęciach praktycznych, które miały na celu przybliżenie procesu związanego z wysiewem i wzrostem roślin.
Ich głównymi celami były:
* profilaktyka zdrowego odżywiania,
* inicjowanie i promowanie postawy proekologicznej wśród uczniów z klas 1,
* budowanie, uświadamianie i zaangażowanie w zdrowe wybory uczniów,
* rozwijanie samodzielności, wzmacnianie poczucia sprawczości i wiary we własne możliwości oraz doświadczanie sukcesu,
* samodzielna uprawa warzyw/ziół wśród uczniów,
* współpraca nauczycieli poprzez wymianę doświadczeń i dobrych praktyk.
Zestawy otrzymane od firmy W. Legutko pozwoliły nauczycielom wspierać proces edukacyjny uczniów, ich aktywność oraz zachowania, dzięki którym będą w stanie zmniejszyć negatywne skutki wpływu człowieka na środowisko naturalne.
Koordynatorzy: Maja Pałka, Anna Walczak
Organizatorzy: Magdalena Trzewik, Joanna Wojdat, Edyta Żokowska


















